Як знайти роботу за кордоном в індустрії краси

Опубликована: 31-05-2016 | Автор: Сергей Черняев |
Комментариев нет

робота в Польщі, робота в Англії, робота в Німеччині

Як знайти роботу за кордоном в індустрії краси

Послуги перукарів, візажистів, майстрів з манікюру користуються високим попитом в Україні. Тому все більше молоді прагне професійно реалізуватися саме в цій сфері. Кожного року українські вузи і профтехучилища випускають сотні спеціалістів перукарського мистецтва і суміжних напрямів. Однак знайти роботу за фахом вдається не усім. Останнім часом такі фахівці почали все частіше звертатися по допомогу до кадрових агентств, що працевлаштовують за кордоном.

 

Шанси пошуку роботи в інших країнах

Знайти за межами України роботу перукаря, майстра з манікюру, візажиста реально. В кожній країні є свої особливості працевлаштування в індустрії краси. Але в більшості особливих вимог до таких спеціалістів не висувається. Важливо, щоб працівник був професіоналом своєї справи, добре володів різними техніками, новинками і якісно виконував роботу. Хороший спеціаліст, як правило, без проблем знаходить робоче місце. Єдина вимога, яка може стати проблемою на шляху до працевлаштування в інших країнах, — знання мови. Зрозуміло, що такий спеціаліст постійно працює з клієнтами і має розуміти їхні побажання чи зауваження. Тому мову важливо ретельно вчити ще перебуваючи в Україні.

В деяких країнах від спеціалістів з краси можуть вимагати дипломи чи сертифікати міжнародного зразка. Так, для того, щоб працювати перукарем в США, необхідно скласти іспит, за результатами якого видається дозвіл на працю – лайсенс. Для порівняння, робота в Англії в салонах краси можлива без підтвердження професійних вмінь. Але нашим спеціалістам там не дуже довіряють. Щоб отримати статус майстра, потрібно довго працювати і починати з найпростіших процедур – миття голови, підготовки засобів тощо.

 

Заробітки

За кордоном спеціалісти з краси заробляють значно більше, ніж в Україні. Такі послуги дорого коштують, тому і заробітки великі. Навіть якщо відрахувати податкові збори і інші стягування, на руках залишається достатньо грошей. Наприклад, робота в Німеччині перукарем оплачується в середньому 1300 євро за місяць.

Якщо працювати не в салоні, а дома, то можна заробляти значно більше. Багато спеціалістів з інших країн працюють саме в домашніх умовах, економлячи на податках, процентах власнику салону.

Найлегше дається нашим майстрам з краси робота в Польщі. Польські роботодавці пропонують українським спеціалістам робочі місця з оплатою від 2000 злотих.

comments powered by HyperComments
Конкурсы для комментаторов